Bize Nasıl Katılabilirsiniz?

Sizde Kızılay ailesinin bir üyesi olarak, yardıma muhtaç insanlara destek olmak istiyorsanız. Gönüllülük formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Karar Verin

Kızılay faaliyetleri hakkında araştırma yapın ve gerçekten bu ailenin içerisinde yer alıp almak istemediğinize karar verin. Biz gönüllülük esasına göre çalışan bir kuruluşuz.

Formu Doldurun

Başvuru sürecinin ilk şartı gönüllülük formunu doldurarak ön başvuruda bulunmaktır. Başvurunuz değerlendirilerek size konu hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

Onayı Bekleyin

Gönüllülük başvurunuz tarafımıza ulaştıktan sonra yetkili arkadaşlarımız başvurunuzu inceleyip sizinle irtibata geçecek ve yüz yüze tanışmak için davet edileceksiniz.

Hoşgeldiniz

Bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve vesikalık fotoğraf ile birlikte sıcak bir çayımızı  içmek için bizi ziyaret edin ve üyelik sürecinizi tamamlayalım. Sizde artık ailemizin bir parçasısınız.
“Kimsesiz bir çocuğun gözlerinde göremediğim umut ışığını yeniden canlandırmak, 'Yalnız Değilsiniz' diye bilmek ve bir umudun her zaman var olduğunu hissettirebilmek için Kızılay Ailesinin bir üyesiyim.“

HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Etkinliklerimiz ve en son güncel haberleri almak için e-posta adresinizi girin.